Noter Odaları

Adana Noter Odası

Adres: T.Cemal Beriker Bulvarı Güleç İşhanı N:55 K:5 Adana

Telefon: 322 363 21 58

Faks: 322 363 23 64

E-Posta: adana@tnb.org.tr

Ankara Noter Odası

Adres: Beştepe Mah. Nergis Sok. N:7 K:4-5 Vıatower İş Mrk. Söğütözü/Ankara

Telefon: 312 435 62 11

Faks: 312 432 41 04

E-Posta: ankara@tnb.org.tr

Antalya Noter Odası

Adres: Altındağ Mah.Teoman Paşa Cd.Ertuğrul Sitesi B Blok K:1 D:12 Antalya

Telefon: 242 241 53 55

Faks: 242 244 18 70

E-Posta: antalya@tnb.org.tr

Bursa Noter Odası

Adres: Bursa Akademik Odalar Yerleşkesi (Baob) Odunluk Mah. Kale Cad. N:8 Nilüfer/Bursa

Telefon: 224 452 38 22

Faks: 224 452 38 71

E-Posta: bursa@tnb.org.tr

Diyarbakır Noter Odası

Adres: Lise Cd. Fırat Apt D:3 Diyarbakır

Telefon: 412 223 16 08

Faks: 412 224 53 31

E-Posta: diyarbakir@tnb.org.tr

Erzurum Noter Odası

Adres: Rabiaana Mah. Cumhuriyet Cad. Şengel İş Merkezi K:3 N:3 Yakutiye Erzurum

Telefon: 442 213 88 92

Faks: 442 214 07 91

E-Posta: erzurum@tnb.org.tr

Eskişehir Noter Odası

Adres: Arifiye Mah. İnhisar Sok. Kaya İşmerkezi No.1 Kat.4 D:53 Eskişehir

Telefon: 222 231 67 38

Faks: 222 231 18 61

E-Posta: eskisehir@tnb.org.tr

Gaziantep Noter Odası

Adres: İncirli Pınar Mh. Kıbrıs Cd. Ender İş Mrk. K:1 D:6/7 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 342 215 28 77

Faks: 342 215 28 76

E-Posta: gaziantep@tnb.org.tr

Mersin Noter Odası

Adres: Limonluk Mah. İsmet İnönü Bulvarı Alis Apt. B Blok K:1 N:5 Yenişehir-Mersin

Telefon: 324 233 64 03

Faks: 324 237 30 93

E-Posta: mersin@tnb.org.tr

İstanbul Noter Odası

Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cd.N:43 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul

Telefon: 212 216 60 07

Faks: 212 217 10 04

E-Posta: istanbul@tnb.org.tr

İzmir Noter Odası

Adres: G.Osmanpaşa Bul. Süreyya Reyent İşh. N:30 K:8 D:806 Çankaya-İzmir

Telefon: 232 483 49 64

Faks: 232 441 82 76

E-Posta: izmir@tnb.org.tr

Kayseri Noter Odası

Adres: Sahabiye Mah.Ahmetpaşa Cd. Adalet İş Mrk.K:4 N:23/14 Kocasinan/Kayseri

Telefon: 352 231 76 46

Faks: 352 232 69 25

E-Posta: kayseri@tnb.org.tr

Konya Noter Odası

Adres: Devri Cedid Mah.Vatan Cd.Fuar Siteleri B Blok K:1 N:43 Selçuklu - Konya

Telefon: 332 351 57 05

Faks: 332 351 24 67

E-Posta: konya@tnb.org.tr

Malatya Noter Odası

Adres: İnönü Mah. Mavi Göz Sok. Gökkuşağı Evleri 3 N:2 K:2 D:6-9 (Tarım Kredi Koop.Yanı) Yeşilyurt Malatya

Telefon: 422 211 88 14

Faks: 422 211 88 15

E-Posta: malatya@tnb.org.tr

Sakarya Noter Odası

Adres: Özel İdare İş Mrk. Kat.3 No:17 54100 Sakarya

Telefon: 264 277 84 81

Faks: 264 277 58 06

E-Posta: sakarya@tnb.org.tr

Samsun Noter Odası

Adres: 19 Mayıs Mah.Cumhuriyet Cad. Kahyaoğlu İşhanı, No.2/6 Samsun

Telefon: 362 432 86 69

Faks: 362 435 75 91

E-Posta: samsun@tnb.org.tr

Trabzon Noter Odası

Adres: Kemerkaya Mah. Kahyaoğlu Sk.N:13/A Trabzon

Telefon: 462 322 37 26

Faks: 462 326 57 71

E-Posta: trabzon@tnb.org.tr

Van Noter Odası

Adres: Şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Hacı Osman Sok. Safa İş Merkezi K:5 No:19 İpekyolu/Van

Telefon: 432 216 22 99

Faks: 432 214 41 91

E-Posta: van@tnb.org.tr