Duyuru Tarihi
-
Duyuru Başlığı
Duyuru Açıklaması
Duyuru Detayı
Ara
 
12.02.2018
Uluslararası Noterler Birliği (UINL) Ödüllü Yasal Araştırma Yarışması Hakkında

UINL tarafından engelliler, yaşlılar, göçmenler, çocuklar, mülteciler veya savunmasız durumdaki diğer gruplar hakkında yasal araştırmalara yönelik bir ödüllü yarışma düzenlenmektedir. 

Çalışmalar İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde hazırlanmak kaydıyla, 31 Mart 2019'da saat 15.00'den önce, yazarın takma adının bir göstergesi/işareti ile beraber UINL ofislerinin e-posta adresine sunulacaktır (İlgili adres: uinl@uinl.org​ ) 

​İlgili yarışma noterlere, avukatlara ve diğer tüm hukukçulara açıktır.

Yarışma hakkında detaylı bilgi için  "Yarışma için hüküm ve koşullar" adlı bilgi yazısı Türkçe ve İngilizce olarak ekte yer almaktadır. 

Bilgilerinize sunulur.

28.07.2016
Darbe Girişiminde Şehit Olanların Ailelerine ve Gazilere Yardım Kampanyası

​28/07/2016 tarih ve 67 sayılı Genel Yazımızla bildirilen, Yönetim Kurulumuzun 25.07.2016 tarihli toplantısında alınan 3 numaralı karar ile 15 Temmuz tarihinde ülkemizde meydana gelen darbe girişiminde şehit olanların ailelerine ve gazilere destek olmak için yardım kampanyası başlatılmıştır.

Yapılacak yardımların 30 Eylül tarihine kadar T.C. Ziraat Bankası Ankara Kamu Girişimci Şubesinin

Türkiye Noterler Birliği

TR 58 0001 0025 3334 5727 5852 09 IBAN numaralı hesabına yatırılması ve kampanya için gereken duyarlılığın gösterilmesini rica ederiz.

 

Türkiye Noterler Birliği

24.11.2015
ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Fedakarca, özveriyle çalışan, geleceğimizin mimarı tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

 

Saygılarımla.

 

Yunus Tutar

   Başkan

 ​

10.11.2015
10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 77. yıldönümünde rahmet ve şükranla anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.  

Bizler, hukuki güvenliğin temsilcileri olarak Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda daima ileriye bakacak, bırakmış olduğu kutsal mirası ilelebet koruyacağız.

Saygılarımla,

​Yunus Tutar
Başkan    

29.10.2015
CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

​Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde, büyük gayret ve fedakârlıklarla elde ettiğimiz Cumhuriyetimizin 92'inci kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bu anlamlı günde başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu büyük Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, İstiklâl mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, saygı ve şükranla anıyorum.

Bizler, hukuki güvenliğin temsilcileri olarak almış olduğumuz bu kutsal mirası ilelebet koruyacağız. ​

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. ​

Saygılarımla,

​                                                                                                                        Yunus Tutar

                                                                                                                            Başkan​

2.10.2015
BİRLİK MERKEZİ ELEKTRİK ALTYAPISINDA ÇALIŞMA

     Birlik merkezi elektrik altyapısında  yapılacak planlı kurumsal bakım çalışmaları nedeni ile 09.10.2015 Cuma günü saat 19:00 ile 11.10.2015 Pazar günü saat 20:00 aralığında elektronik hizmetler (Portal, E-posta, AKS, KPS vb.) verilemeyecektir.

     Bilgilerinize sunarız.

     Saygılarımızla

     Bilgi Teknolojileri Müdürlüğü​

22.09.2015
BAYRAM MESAJI

Bayramlar kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularını pekiştiren kıymetli günlerdir.

Milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde hepimizi derinden sarsan terör olaylarının bir an önce sona ermesini, ülkemizin huzur, güven ve istikrar ortamına kavuşmasını diler, Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutlarım.

Saygılarımla,

​                                                                                        Yunus Tutar

                                                                                            Başkan

30.05.2015
TNB HAKEMLİ HUKUK DERGİSİ

​Hakemli Hukuk Dergimizin 2015 yılı 1. Sayısı e-Dergi biçimi "Yayınlar" bölümü altında yayınlanmıştır.

12.01.2015
Türkiye Noterler Birliği Yeni Web Sayfası Kullanıma Açılmıştır

Bir süredir test kullanımına açık olan Türkiye Noterler Birliği yeni internet sitesi (TNB Portal) çalışmaları tamamlanarak kullanıma açılmıştır.

TNB Portal sistemine "Üye Giriş" yapmak için sağ üst taraftaki "Oturum Aç" seçeneğini kullanınız. Kullanıcı adı alanına T.C. Kimlik Numaranız, şifre alanına ise Noterlik Bilgi Sistemi'nde (NBS) kullanmakta olduğunuz şifrenizi yazmanız yeterlidir.

Internet Explorer kullanıyor iseniz T.C.Kimlik Numaranızın başına TNB\ yazmanız gerekmektedir. (Örnek-Kullanıcı Adı : TNB\1002563XXXX)

Google Chrome kullanıyorsanız T.C.Kimlik numarası önüne TNB\ yazmanıza gerek bulunmamaktadır.

Şifre değiştirme veya ilk kez şifre alma (yeni şifre) işlemi için TNB Portal ana sayfasında "Hızlı Erişim" bölümünde bulunan "Şifre Değiştirme" bağlantısını kullanarak SMS seçeneği ile ya da E-imzanızı kullanarak şifre belirleyebilir/değiştirebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgiler TNB Portal "Teknik Destek" sayfasında yer alan "Kılavuz Dokümanları" bölümündeki "TNB Portal Kullanım Kılavuzu" dokümanında anlatılmıştır, lütfen okuyunuz.

Ayrıca TNB Portal kullanımını anlatan uzaktan eğitim videosunu "Teknik Destek" sayfasında yer alan "Eğitim Videoları" bölümündeki "Portal Eğitim Videosu"'nu da izleyebilirsiniz.

TNB Portal sistemi ile ilgili soru ve sorunlarınız için 444 1512 numaralı Bilgi İşlem Müdürlüğü Yardım Masasını arayabilirsiniz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Türkiye Noterler Birliği
Tüm Hakları Saklıdır. @2017

Bu site en iyi Google Chrome web tarayıcısı ile çalışmaktadır.
24.06.2014 Tarihinden İtibaren Ziyaretci Sayısı 3259559
Son Güncellenme Tarihi 20.04.2018 16:15