BAŞKAN MESAJLARI​

5 NİSAN 2018 AVUKATLAR GÜNÜ

Adaletin yapı taşlarından biri olan, hukukun üstünlüğünü her şeyin üstünde tutan Türk adaletinin yılmaz savunucuları kıymetli avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü'nü kutluyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Yunus TUTAR   

BAŞKAN       

8 MART 2018 DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Bizleri eğiten, yetiştiren, yaşamımızı güzelleştiren, toplumun birleştirici unsuru olan, desteklerini her an hissettiğimiz tüm dünya ve ülkemiz kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Yunus TUTAR   

BAŞKAN       

YENİ YIL MESAJI 2018

Yeni yılın, sağlık, huzur, mutluluk dolu; barış ve kardeşliğin hüküm sürdüğü, hukukun üstünlüğünün egemen olduğu ve hepimizi toplumsal huzura daha çok yaklaştıran bir yıl olmasını diliyorum. Türkiye Noterler Birliği olarak, yeni yılda da hukuki güvenliğin sağlanması için üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle aynı kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu duygularla başta kıymetli meslektaşlarım olmak üzere, Türkiye Noterler Birliği, Noter Odaları ve noterlik çalışanlarımız ile tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Yunus TUTAR   

BAŞKAN       ​​​​​